Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

4 King's Bench Walk Temple London EC4Y 7DL United Kingdom merkezli elektronik para kartı üreticisi tarafından üretilerek dünya genelinde 25,000’e yakın ödeme gerektiren internet sitesinde Alış veriş ödeme kolaylığı ve bilgisayaro oyunları  , Btc borsasına para yatırma kullanılabilen Astropay Card, Türkiye’de de T.C kanunlarına uygun hareket eden internet sitelerinde kullanılabilmektedir. Türkiye Reseller Astropay Card olarak müşterilerimize sağlıklı bir şekilde hizmet sunmayı misyon edindiğimizi söyleyerek, aşağıdaki hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

  • Türkiye Reseller Astropay Card , sanal ödemeleri kolaylaştırmak için kullanılan ön ödemeli alternatif dijital rakamlardan oluşan nakit para yerine kullanılan kartıdır . Astropay card ile yasal olmayan (kumar, bahis, şans oyunları) yerlerde ödeme yapılması yasaktır . Bu yönde kullanım yapan kişilerin sorumluluğu firmamıza ait olmayıp tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Bu kodların genel olarak Avrupa  BTc borsalarına 

Türkiye Reseller Astropay Card Bayilik başvurusunda bulunanların aşağıdaki kurallara uygun bir şekilde başvurmalarını önemle arz ediyoruz.

  • Başvuru yapan kişinin vergi mükellefi olması ( bireysel veya firma vergi levhası)
  • T.C kanunlarına aykırı bir web sitesine sahip olmaması ( elektronik ortamda kayıtlı olması)
  • Yasal yönlerden astropay card satışı yapmak için herhangi bir engelinin olmaması.

Yukarıda belirtilen şartlara uygun bir profile sahipseniz, kişisel bilgilerinizi müşteri temsilciliğimiz ile paylaşın. Bilgileriniz, bir sonraki ödeme ve kart alışverişinde daha hızlı ulaşmak ve kampanyaları paylaşmak adına saklı tutulmaktadır. Türkiye Reseller Astropay Card olarak “müşteri gizliliği” konusunda hassas davrandığımızı bildirmek istiyoruz. Kişisel veriler, 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Saygılarımızla ,

Firma YETKİLİSİ
Türkiye Reseller Astropay Card